ABONE İŞLEMLERİ

TARİFE SÖZLEŞMESİ

Doğalgaz kullanan abonenin, daire içi tesisatında değişiklik yapması, (kapasite artırımı, sayaç değişimi, mutfaktan kombiye veya mutfak+sıcak suya dönüşüm, mekan genişletme v.s.) durumunda yapılacak sözleşmedir.

İkinci Sözleşme veya Tarife Sözleşmenizi yaptıktan sonra; tesisatınızın dönüşümünü yapan Sertifikalı Firma gaz açılışı için randevu alır. Randevu günü SERHATGAZ yetkili mühendisi, sertifikalı firma mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.

Tesisatınızın SERHATGAZ Teknik Şartnamesi'ne uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” düzenlenerek bir nüshası size teslim edilir.

Tesisatınızın SERHATGAZ Teknik Şartnamesi'ne uygun olmaması durumunda sizin ve çevrenizin güvenliği ve sağlığı için gaz açma işleminiz kesinlikle yapılmaz. SERHATGAZ tarafından “DOĞALGAZ UYGUNLUK BELGESİ” verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanılamaz.

DİKKAT : Değişiklik yapılan tesisatlarda Tarife Sözleşme yapılmaması durumunda Kaçak veya Usulsüz Doğalgaz Kullanım cezası uygulanmaktadır.

Telif Hakları © 2016 - Serhat Doğal Gaz Dağıtım San.ve Tic.A.Ş.'ye aittir.